Tasarım Duvar Saatleri

Birbirinden şık tasarımlar ve yüksek malzeme kalitesiyle, markanıza özel reklam ve tanıtım hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Metal ve ahşap dekoratif saatler, logo tasarım duvar saatleri ve çiçek bezeli aksesuar seçenekleriyle GK Tasarım Atölyesi ürünlerini mutlaka inceleyiniz.

Markaya Özel Duvar Saatleri


Logo tasarımı uygulanan tasarım duvar saatleri ile şirketinizin promosyon ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Kuruluş yıldönümü, yeni yıl promosyonları, özel kutlamalar ve markanızın reklam çalışmalarında özel tasarımlı duvar saatlerini inceleyebilirsiniz.

Kurumsal tasarımlar, kişiye özel tasarımlar ve marka kombinasyonları ile en güzel duvar saatleri sunuluyor. Dijital baskı teknikleriyle istediğiniz özel bir gün ve zamanı duvar saatine işletebilirsiniz.

Tasarım Duvar Saati Nasıl Seçilir?


Özel tasarım seçerken, bireysel veya kurumsal olarak değerlendirilir. Kişiye özel konseptlerde tasarım duvar saatleri, belirli bir mesajın iletilmesi ve özel zamanın işlenmesine göre seçilebilir. Ev veya iş yeri için aksesuar seçimi ya da hediye edeceğiniz kişinin tarzına göre ürün seçimi oldukça önemlidir.

Firmalar için özel tasarım duvar saatleri, logo tasarımı ile uygulanır. Dijital baskı veya diğer baskı çeşitleriyle istediğiniz adette duvar saati sipariş edebilirsiniz. Markanızın logosu veya reklamını yapacağınız ürün/ hizmetin saate işlenmesiyle kalıcı reklam etkinliklerinden yararlanabilirsiniz. Tasarım saat seçerken;

  • Ürünün malzemesi ve fiyat,

  • Ürüne uygulanacak baskı tekniği,

  • Ürüne uygulanacak görsel, yazı ve logo seçimi


Gibi faktörleri değerlendirerek seçim yapmanız gerekir.

Tasarım Duvar Saati Fiyatları


GK Tasarım Atölyesi, reklam ve promosyon ürünlerinde en cazip fiyat avantajlarını sunar. Malzeme kalitesine göre duvar saati tasarım seçeneklerini görebilir ve üzerine uygulanacak baskı tekniğine göre fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Tasarım ürün fiyatları, duvar saatinin kalite ve materyal içeriğine göre farklı seçeneklerle size özel sunulur. Metal duvar saati fiyatları, polyester ürünler, cam içerikli ürünler ve çelik duvar saatleriyle, özel tasarım seçeneklere göre fiyat seçenekleri sunulur.

Dijital baskılı duvar saatleri ve fiyatları için katalogdan ürün seçimi yapabilir ve baskı fiyatları hakkında sayıya göre müşteri danışmanlarından bilgi alabilirsiniz. Baskı sayısı, renk seçimi, logo ve baskı boyutu ile malzeme seçimlerine göre en iyi ve ekonomik fiyatlar GK Reklam Ajansı ile sunuluyor.